Přejít k hlavnímu obsahu

O nás

Naše společnost na českém trhu figuruje již několik let. A protože rozumíme financím a investicím, rozhodli jsme se tyto zkušenosti a vědomosti spojit a pomoci vám nejen s financemi, ale i s prodejem nemovitostí. Všechny tyto tři segmenty se navzájem prolínají a proto jsme vstoupili na trh s komplexním servisem k vaší maximální spokojenosti. Chceme vše dělat tak trochu jinak, a proto je naší prioritou a samozřejmostí nejen spokojenost zákazníků, ale i přátelský přístup, na kterém je založena celá filozofie naší společnosti. 

Nejsme jen klasickou realitkou, ale jsme i CC Financial- zajistíme vám financování nemovitostí i jejich pojištění a CC Europe – víme, jak vydělané peníze nadále zhodnocovat garantovanými výnosy až do 1,5% měsíčně.

Proč být s námi?

Celé naše know how je založeno na kvalitě a na tom, že chceme svoji práci dělat tak trochu jinak. Proto je pro nás férovost na prvním místě. Samozřejmostí je nejen dobře vypadající inzerát s originálním popisem, ale i nafocení nemovitosti profesionálním fotografem, protože fotky jsou to, co prodává. Zakládáme si na přátelské atmosféře v naší kanceláři i mimo ní na jakékoliv schůzce. Jednáme narovinu, protože chceme, aby tak lidé jednali i s námi. Naše práce nás baví a proto budeme rádi, když prodej Vaší nemovitosti uděláme co nejjednodušším. Stejně tak je samozřejmostí komplexní servis od první schůzky po předání nemovitosti novému majiteli.